Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Pasja projektowania ogrodów zrodziła się w nas kilka lat temu. Wówczas postanowiliśmy przełożyć ją na funkcjonalne narzędzie pomocy innym. Założyliśmy markę i zaczęliśmy tworzyć. Tworzyć niesamowite i niepowtarzalne rozwiązanie, które wypełniają ogródki działkowe, ogródki przydomowe i tarasy. Wymierne efekty naszej pracy gwarantowane są przez cechy takie jak miłość do przyrody, radość tworzenia, zmysł kompozycyjny i artystyczny. Posiadamy niezbędną wiedzę o roślinach, przestrzenne myślenie i wielkie chęci do tworzenia projektów niebanalnych.  W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy niezbędne doświadczenie, które dzisiaj pozwala nam realizować nawet najbardziej szalone pomysły naszych klientów. Lubimy to, bo lubimy wyzwania. Traktujemy swoją pracę jako możliwość ciągłego rozwoju. Kochamy przyrodę i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z tworzonych przez nas aranżacji. Dbamy o szczegóły, bowiem wiemy, że to od nich zależy końcowy efekt.  Wiemy, jak istotne jest w życiu codziennym otoczenie się przyrodą, stworzenie swoistego azylu, który pozwoli odpocząć w ciężkie i stresujące dni. Każdy nasz projekt to indywidualna realizacja potencjału danego miejsca. W swojej pracy wyróżniamy się nowatorskimi pomysłami, nietypowymi koncepcjami, komfortem i estetyką pracy.

Nasze usługi:

  • zakładanie ogrodów
  • nawodnienie ogrodów
  • pielęgnacja ogrodów
  • oświetlenie ogrodów
  • modernizacja ogrodów
  • pielęgnacja ogrodów
  • inwentaryzacja zieleni
  • montaż dachów zielonych
  • projektowanie ogrodów

Usługi Ogrodniczo-Porządkowe
Marcin Kobiela

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w promieniu 40km od centrum Bielska-Białej!

Tel: 797 358 610
E-Mail: kontakt@ogrody.bielsko.pl

Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Twoja wizja, nasz projekt

Jesteśmy obecni na rynku od kilku lat. W trakcie tego czasu znacznie poszerzyliśmy wachlarz swoich usług i rozwinęliśmy swoje kompetencje. Dzisiaj w zakres działalności firmy wchodzi między innymi projektowanie terenów zielonych w obrębie domków i rezydencji, aranżacje przy obiektach przemysłowych, skwerach miejskich i w otoczeniu biurowców. Jednocześnie zajmujemy się kompleksową pielęgnacją ogrodów, wraz z tworzeniem nowoczesnych systemów nawadniających. Wszystkie nasze działania postrzegane są jako solidne i wiarygodne. Stanowimy pomost pomiędzy projektem, a wykonaniem. Dostosowujemy swoje plany rozwojowe do wymagań klientów. Jesteśmy zespołem, który posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie przy realizacji ambitnych i niebanalnych projektów. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na osiągnięcie najwyższego poziomu realizacji, dzięki czemu dziś z powodzeniem możemy podejmować trudne i niekonwencjonalne projekty.

Fachowość naszej kadry przekłada się na rzetelność marki. Jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą tworzyć ogrody Bielsko-Biała. Chcemy przede wszystkim kształtować tereny zielone w oparciu o własną wizję i potrzeby naszych klientów. Takie połączenie daje najwyższe szanse na osiągnięcie sukcesu. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby projekty przez nas przygotowywane były najwyższej jakości, w pełni profesjonalne i zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Dopuszczamy możliwość wielokrotnych poprawek, dlatego, że chcemy aby rezultat naszych działań był zadowalający. Zawsze staramy się osiągnąć optimum możliwości. W swoich działaniach wykorzystujemy rośliny i materiały pasujące do charakteru danego miejsca. Stawiamy na jakość, kompetencje, profesjonalizm i szybkość działania.

Ogrody Bielsko-Biała