Ogrodnik Bielsko

Szeroki wachlarz usług

Funkcjonalne zaaranżowanie powierzchni przydomowej to podstawowy punkt naszego planu działania. Staramy się stworzyć praktyczne miejsce posiadające duszę, jak przystało to na osobę ogrodnik. Znajdujące się pod naszym patronatem cieszą oko właścicieli i gości odwiedzających. Pochlebne recenzje napędzają nasz zespół do działania. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem, które procentuje każdorazowo w przypadku projektów nietuzinkowych i niepowtarzalnych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która z chęcią realizuje nowatorskie koncepcje. Traktujemy to jak możliwość rozwoju i pójścia do przodu. Wszelkie sygnowane przez nas projekty otoczone są ściśle wyselekcjonowaną roślinnością, która dodaje uroku i wdzięku ogrodom, przez nas projektowanym. Ogród to miejsce szczególne dla każdej osoby, która ceni sobie kontakt z przyrodą. Pozwala odetchnąć i odpocząć w letnie dni, zaczerpnąć nowej energii i rozpłynąć się w danej chwili. Zaprojektowanie go w sposób odpowiadający naszym preferencją zapewnia komfort odpoczynku we wszystkie słoneczne dni. Pozwala jednocześnie na przyjęcie gości w sposób honorowy, otaczając ich przydomową fauną i florą.

Spotkania organizowane na świeżym powietrzu mają w sobie coś niezwykłego. Dodając do tego ciepłą przekąskę w postaci kiełbaski z ogniska lub szaszłyka z grilla otrzymujemy wieczór idealny.

Ogród jest przestrzenią dynamicznych zmian. Ciągła ewolucja i rozwój, sprawiają, że pole do popisu jest naprawdę spore. W celu efektywnego zagospodarowania powierzchni wykorzystujemy swoją wiedzę z zakresu roślinności i ukształtowania terenu. Tworzymy nowoczesne projekty w oparciu o najnowsze zdobycze nauki i techniki. Aranżujemy miejsca zgodnie z obowiązującymi trendami i dopasowujemy swoje działania zgodnie z wizją naszych klientów. Tak funkcjonuje ogrodnik Bielsko-Biała.

Usługi Ogrodniczo-Porządkowe
Marcin Kobiela

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w promieniu 40km od centrum Bielska-Białej!

Tel: 797 358 610
E-Mail: kontakt@ogrody.bielsko.pl

ogrodnik bielsko-biala

Pielęgnacja ogrodów

Fachowe działania

Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, stykającą się na co dzień z wieloma problemami natury biologicznej i przyrodniczej. Najlepsze efekty daje regularna kontrola, co kilka tygodni. Pozwala to na konkretyzacje działań i wymierną kontrolę postępów. Nasza praca charakteryzuje się przede wszystkim solidnością, precyzją i dbałością o szczegóły.

Ogród jest wizytówką każdego domu. Pięknie przyozdobione krzewy, przeplatające się ze ściśle szeregowo poukładanymi kwiatami w otoczeniu uspokajających drzew – to krajobraz pożądany przez wielu miłośników przyrody. Funkcjonalny projekt ogrodu może uwypuklić pozytywne cechy danego miejsca. Na tym najbardziej zależy nam – projektantom. Chcemy maksymalnie wykorzystać dane możliwości. W celu wykorzystania pełni potencjału konieczna jest regularna konserwacja i pielęgnacja ogrodów. Niestety wszystkie elementy wchodzące w skład architektury ogrodu, czyli frakcje zielone i budowlane podlegają prawom przyrody. Nadmierna ingerencja człowieka w naturalny ekosystem doprowadziła do namnożenia się grzybów, szkodników i drobnoustrojów. W obliczu takiego zagrożenia konieczna jest regularna kontrola ze strony wykwalifikowanych ogrodników.

Pielęgnacja ogrodów Bielsko-Biała obejmuje:

  • koszenie trawnika
  • nawożenie trawnika, wertykulacje i aeracje
  • wywóz zanieczyszczeń z ogrodu
  • naprawę istniejące infrastruktury ogrodowej
  • oczyszczanie terenu ogrodu
  • pielęgnacje roślin, w tym usuwani opadłych liści, przycinanie, nawożenie, odchwaszczanie i opryski przeciw szkodnikom
  • podlewanie nasadzeń i trawników
pielegnacja ogrodow bielsko-biala